Vispārējās aprūpes MĀSA perioperatīvajā aprūpē

Vakances sludinājums: Vispārējās aprūpes MĀSA perioperatīvajā aprūpē

Galvenie darba pienākumi:

Ø veikt pacientu sagatavošanu akūtajām un plānveida operācijām;

Ø sagatavot vidi un aprīkojumu ķirurģiskām operācijām;

Ø asistēt ārstam ķirurģisko operāciju izpildes laikā;

Ø izvērtēt pacienta aprūpes procesu un tā rezultātu u.c..

Prasības pretendentiem:

Ø iegūta izglītība Māszinību jomā;

Ø reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā;

Ø valsts valodas zināšanas atbilstoši normatīvo aktu prasībām;

Ø vēlamas vienas svešvalodas zināšanas sarunvalodas līmenī;

Ø vēlama iepriekšēja darba pieredze ķirurģijas un/vai operāciju māsu specialitāte

Ø teicamas saskarsmes spējas;

Ø prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās;

Ø precizitāte, augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

Ø dinamisku un atbildīgu dienas(8 h) darbu operāciju blokā;

Ø stabilu atalgojumu EUR 1673.00 bruto (pirms nodokļu nomaksas) par pilnu slodzi;

Ø sociālās garantijas un piemaksas atbilstoši darba likumdošanai (par darba stāžu, par nakts darbu, darbu svētkos u.c.);

Ø profesionālo izaugsmi, konkurētspēju un apmācības iespējas;

Ø atvieglotus nosacījumus veselības aprūpes pakalpojumiem Slimnīcā;

Ø atbildīgu un interesantu darbu draudzīgā un atsaucīgā kolektīvā;

Ø iespēja palīdzēt ar dzīvokļa un bērnudārza nodrošinājumu;

Ø darba vieta kūrortpilsētā Jūrmalā, sakārtotā un uz attīstību vērstā vidē;

Ø bezmaksas autostāvvietu un atvieglojumus iebraukšanai kūrortpilsētā.

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: mara.lidumniece@jurmalasslimnica.lv , tel. 67512983.